KOMİK TV       
Ali Ve Öğretmeni
Burhan ile Gaffur cafeye giderler,olanlar olur :)
Gaffur Jump Jump Dansı
 
  RASTGELE FIKRALAR   
 
 

Birdaha Bulamazsınız

Eski zamanlarda bir gün su, ateş ve ahlak askere gitmeye karar vermişler. Bir gün tatbikatta birbirlerini kaybetteklerinde nasıl bulacaklarını sormuşlar bunun üzerine; Ateş, nerede bir duman görürseniz ben  »
 

Karagümrüklü

Güzel bir bahar gününün sabahynda İETT şöförü garaja gider, otobüsünü çalıştırır ve yola çıkar. Sorunsuz bir şekilde bir duraktan diğerine ilerler. Yolcularını alır, indirir. D  »
 

Tanısana

Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakm  »
 

Savurgan Hükümet

Iki deli, yağmurdan sonra kumaşı yırtık paslı bir şemsiyeyi açmışlar yolda gidiyorlardı.Birincisi, gökkuşağını gösterdi; - Bak bak ...ne guzeel..! Obur deli baktı ve bi  »
 

İskoç

İskoç gencin birisi, evlendiği günün ertesi Amerika'ya çalışmaya gider. 2 sene sonra vatanından eline bir telgraf gelir: "Karin öldü stop. Acele gel stop." İskoç atlar ilk uçağa ve memleketine döner. Han&  »
 

Heykel gibi

Kadın sevgilisiyle birlikteyken kocasının eve girdiğini duyar. - Çabuk! Köşeye geç ve bir heykel gibi davran. Bu arada adamın her yerine bebek yağı sürer, üzerine de bebe pudrası serper. - Sakı  »
 
  RASTGELE EĞLENCE KÖŞESİ  
 
  Sigara Öldürür
  Bugün Yarın
  Sandalye Yeter, Birazda Masa
  Serinlerim Diye
  Zurna Gibi
  Öze Bak
  Hakemler biz de
  Serseri
  Karısını Hatırlatmış
  Boğazına Sarılırım
  Clay`ın Müslüman Oluşu
  Kafa


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim