KOMİK TV       
Kızgın Koyun
Önüne Bak Çukura Düşersin
Fotoğraf Şakası
 
  RASTGELE FIKRALAR   
 
 

At Yarışı

Temel,atıyla ilk kez bir yarışa girmiş.. Bir müddet birinci gittikten sonra atın üstünden kaymış... Atın kuyruğu da elinden gidince yere çakılmış.. Gayet sakin:"-Bu at bitti,yenisini   »
 

Verdiniz mi

Temel araba sürerken kırmızı ışıkta geçmiş. Tabi bunu gören polis Temel'i durdurmuş.Polis : Ehliyet ve ruhsat beyfendi. Temel :Verdunuzdami isteysunuz.  »
 

En Güzel Şey

Temel'e sormuslar; "Dünyada ne olmak en güzel seydir?" -"Tava!" demis. -Nedenini sormuslar? -Bilgece cevaplamis; "Içinde sürekli yiyecek bir seyler var, yani karnin hep tok.. Altin sürekli sicak.. Sapin da sürekli bir kadinin elinde!"..  »
 

İki Kilo Yeter

Adamın biri, Kayseriliye sormuş : -Bir eşeği boyamak için kaç kilo boya gerek! Adamı baştan ayağa süzen Kayserili : -Senin boydaki bir eşek için iki kilo yeter!  »
 

Çektir

Nasreddin Hoca'ya bir kişi sormuş : -Hocam gözüm hastalandı, ne ilaç kullansam olur? -Benim dişim hastalandığında çektirip kurtulmuştum.Sen de çektir, kurtulursun, demiş.  »
 

Bizimde Dedemiz Var

Şapka satarak gecinen bir adamin yolu birgun bir ormana duşmuş... bi sure yurudukten sicaktan ve yorgunluktan bunalmiş, bir agacin altina oturmuş, Şapkalarla dolu sepetini de yere koymuş, ve uykuya dalmi  »
 
  RASTGELE EĞLENCE KÖŞESİ  
 
  İki Aspirin Lütfen :-)
  Şaplak
  İndirim
  İlk Ameliyat
  Nerede Eski Seçimler
  Nefes kesen bir roman yazdım...
  Yarı Yarıya
  Doktor Ressam
  Subaşının Eşeği
  Baklava
  Hele Bir Düş
  Modern Hapishane


Asker Fıkraları - Avcı Fıkraları - Bektaşi Fıkraları - Belaltı Fıkraları - Çocuk Fıkraları - Deli Fıkraları - Doktor Fıkraları - Erzurum Fıkraları - Hayvan Fıkraları - İngiliz Alman Türk - Kadın Erkek Fıkraları - Kayseri Fıkraları - Kurban Fıkraları - Mühendis Fıkraları - Nam-ı Kemal Fıkraları - Nasreddin Hoca Fıkraları - Okul Fıkraları - Politika Fıkraları - Ramazan Fıkraları - Sarışın Fıkraları - Seçim Fıkraları - Spor Fıkraları - Temel Fıkraları - Diğer Komik Fıkralar - Yemek Tarifleri
Duvar Yazıları - Fıkra Haberleri - Gaf Yapan Ünlüler - Haydar Dümen - İğrenç  Espriler - Komik Yazılar - Lüzumsuz Bilgiler - Gaffur Videoları - Kamera Fıkraları - Fıkralar
  Karadeniz Fıkralari     Komik Duvar Yazıları    Namı Kemal Fıkraları
  Copyright 2007 www.e-fikralar.com Ana Sayfa   | Kullanım Şartları | Çekinceler  |  İletişim